×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/cremaster/domains/terenowo.pl/public_html/images/Newsy/Gladiator/Concept.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Newsy/Gladiator/Concept

Jeep Gladiator nie składa broni

W 2005 roku Jeep zaprezentował koncepcyjnego pickupa o nazwie Gladiator zbudowanego na bazie Wranglera. Z powodu problemów finansowych firma nie zdecydowała się jednak na wprowadzenie tego modelu do produkcji seryjnej.

ZOBACZ TAKŻE: Jeep na szóstkę. Wielkanocne delicje duetu Jeep & Mopar | NuKizer 715 Jeep Koncept - historia zatacza koło | Wrangler Unlimited w wersji pick-up


Teraz, po kilku latach od premiery auta na targach w Detroit, szefowie Jeepa ponownie rozważają możliwość stworzenia wersji drogowej. Szef Jeepa Mike Manley potwierdził w wywiadzie dla Car Advice, iż decyzja o rozpoczęciu produkcji zapadnie w najbliższym czasie, jednak po drodze może pojawić się jeszcze wiele komplikacji. „Stworzenie czterodrzwiowego pickupa na bazie Wranglera może okazać się problematyczne, ponieważ wydłużony rozstaw osi wpłynie negatywnie na kąt rampowy,” powiedział Manley.

Jeep zapowiada, że w latach 2015-16 wprowadzi na rynek odświeżoną gamę modelową. Być może jedną z nowości będzie właśnie Wrangler pickup.
Info: Mototarget.pl

{gallery}Newsy/Gladiator/Concept{/gallery}