Red Rally Summer 4x4 - lato w terenie

Red Rally Summer 4x4 to najnowsza letnia edycja rajdów off-road będąca wakacyjną przygodą w letnim klimacie Red Rally. Dla miłośników mocnych wrażeń przewidziano aż dwa rajdy dwudniowe, pierwszy 23-24 sierpnia będzie rozbrzmiewał w dźwiękach silników motocykli crossowych, quadów 2 k oraz quadów przeprawowych. Natomiast drugi rajd, który odbędzie się już tydzień później, od 30-31 sierpnia przeznaczony jest dla wszystkich klas samochodów off-roadowych.
Red Rally Summer 4x4 to najnowsza letnia edycja rajdów off-road będąca wakacyjną przygodą w letnim klimacie Red Rally. Dla miłośników mocnych wrażeń przewidziano aż dwa rajdy dwudniowe, które odbędą się w Cieninie k. Wrocławia. Pierwszy (23-24 sierpnia) będzie rozbrzmiewał w dźwiękach silników motocykli crossowych, quadów 2 k oraz quadów przeprawowych. Natomiast drugi rajd, który odbędzie się już tydzień później (30-31 sierpnia), przeznaczony jest dla wszystkich klas samochodów off-roadowych.

PLAKATY_KOLEJNA_ZMIANAOrganizatorzy przygotowali dla quadów extreme dwa etapy zmagań. Pierwszy odbędzie się w mrokach nocy. Zawodnicy mają odnaleźć jak największą ilość pieczątek po uzyskaniu od sędziego koordynat na każdą z nich. Drugi etap już w promieniach słońca będzie polegał na przejeździe trasy o długości około 50 km, wyznaczonej według roadbooku. Załogi mają za zadanie zdobyć jak najwięcej pieczątek w limicie czasu podczas jednego przejazdu. Klasa moto i quad 2k wystartują na pętli o długości 15 km, zawodnicy mają za zadanie pokonać jak największą ilość okrążeń w limicie czasowym, jakim są 1.5 godziny.

PLAKATY_gotowe_1W kolejnym rajdzie przewidziano trzy klasy startujących samochodów off-road takich jak extreme, wyczyn z wyciągarką oraz wyczyn bez wyciągarki. Podzielono go na dwa etapy w identyczny sposób jak tydzień wcześniej w przypadku klasy quadów extreme. W tym dniu wystartuje również nowa klasa suv amator, przeznaczona jest dla posiadaczy terenówek. Jak podkreślają organizatorzy to niepowtarzalna okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z off-roadem w warunkach pełnej adrenaliny pod okiem profesjonalistów zapewniających pełne bezpieczeństwo. Będzie to dla nich okazja sprawdzenia siebie oraz swoich pojazdów w ekstremalnych sytuacjach. Kierowcy suv oraz ich pasażerowie pokonają w trakcie rajdu atrakcyjną trasę, mając szansę obserwacji najbardziej widowiskowych odcinków przeprawy klasy extreme. Zachęcamy do podjęcia tego wyzwania. Walory natury w postaci atrakcyjnego ukształtowania terenu zadowolą zarówno początkujących, jak i wymagających kierowców. Gorący klimat zmagań oraz powiew letniego powietrza doprowadzi fascynatów adrenaliny do temperatury wrzenia.

Wszystkie informacje dotyczące rajdu oraz zapisy na stronie internetowej www.redrally.pl
MM

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.