Isuzu w ofercie Autotrapera Maćka Majchrzaka

Isuzu_D_MaxDo sieci autoryzowanych salonów sprzedaży japońskiej marki ISUZU dołączył w czerwcu nowy partner – łódzka firma Autotraper dobrze znana zwłaszcza amatorom jazdy terenowej i pojazdów z napędem 4x4, a od zeszłego roku również nabywcom samochodów marki Suzuki.

Współpraca z ISUZU pozwoli Autotraperowi wzbogacić ofertę o samochody stworzone do ciężkiej pracy, o wyjątkowych własnościach trakcyjnych w terenie, które sprawdzą się zarówno na budowach, jak również w wakacyjnych wojażach z przyczepą.

W sprzedaży dostępne są pick-upy D-MAX. ISUZU oferuje swoim klientom kilka możliwych konfiguracji, między innymi: napęd na jedną (tylną) lub obie osie, jak również kabinę pojedynczą zwykłą/wydłużoną czy podwójną. Wszystkie auta są wyposażone w silniki wysokoprężne o dwóch pojemnościach 2.5 L i 3.0 L.  Silnik 2.5 oferuje użytkownikom moc 136 KM i 294 Nm, natomiast mocniejsza, 3 litrowa jednostka, dysponuje mocą 163 KM i 360 Nm. Również ładowność budzi respekt w pick-upie D-MAX, gdyż w wersji z podwójną kabiną wynosi ona ponad 1100 kg. Kolejną imponującą zaletą aut marki ISUZU jest uciąg. W wersji z napędem na jedną oś wynosi on 2,5 tony, a w wersji 4x4 aż 3 tony.

ISUZU mimo iż jest samochodem „pracującym”, może również być autem rodzinnym i eleganckim. Wszystko to dzięki ciekawej i zróżnicowanej kolorystyce. Klient ma do wyboru 8 lakierów (standardowe, metalizowane i mica – czyli perłowy).

ISUZU jest leaderem światowym w technologii i produkcji silników Diesla. Za marką tą stoi doświadczenie płynące z ponad 20 mln wyprodukowanych jednostek wysokoprężnych używanych nie tylko w motoryzacji ale także w wielu innych maszynach i urządzeniach przemysłowych.

Autotraper jako Autoryzowany Dealer i Serwis ISUZU, zapewni kompleksową obsługę gwarancyjną
i pogwarancyjną, sprzedaż akcesoriów i dodatkowego wyposażenia. Dla samochodów marki ISUZU firma przygotowuje również ciekawą ofertę sprzedaży flotowej.

AK
(12/07/2010)