Land Serwis

Egzotyczna umowa. Yahya Al Helei w Navarze słowackiego Raid Adventure Team

P8223075_zmW kabinie Nissana Navary T2, którym w rajdach startuje zwykle słowacka załoga Juraj i Daniela Ulrichovie, w rozpoczynających się zawodach Hungarian Baja zasiądą utytułowani rajdowcy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich: Yahya Al Helei i Khalid Al Kendi. 

ZOBACZ TAKŻE: Erik Korda przetestuje Toyotę Hilux na Hungarian Baja 2012

Yahya Al Helei i Khalid Al Kendi, liderzy grupy T2, zapewne z racji dalekiej odległości, jaka dzieli ich kraj od Węgier, zwrócili się do Słowaków z prośbą o wypożyczenie auta i serwis w trakcie rajdu. Navara D40 Doublecab Ulrichów cieszy się w środowisku dobrą opinią, a świadectwem jej możliwości są 4 międzynarodowe tytuły zdobyte przez Słowaków w 2010 roku (w tym Puchar FIA Central European Zone grupy T2), a także wywalczenie 3. miejsca w grupie T2 podczas rajdu Silk Way Rally 2011. To wystarczająca rekomendacja dla egzotycznych zawodników, którzy w tym roku wygrali już w swojej grupie dwa ważne rajdy w Abu Dhabi i Katarze (startując Nissanem Patrolem) i zmierzają pewnym krokiem po trofeum.

P8223063_zm- Naszej Navarze można zaufać, czego dowodem są osiągane przez nas wyniki - mówi latest celebrity news Juraj Ulrich. - Ponieważ sami zbudowaliśmy ten samochód, znamy go na wylot i dołożymy starań, by był gotowy do walki na Hungarian Baja.

- Jesteśmy zadowoleni i dumni, że tak doświadczona załoga zdecydowała się na współpracę z naszym teamem – dodaje Daniela Ulrichová. - Mam nadzieję, że będziemy w stanie uczynić wszystko, by pomóc im w wygraniu Pucharu Świata.
AreK / Michal Kostka