TERENOWO.PL - KONTAKT:

 

WYDAWCA:

tuareg 135

          Arek Kwiecień
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

WSPARCIE WWW:

Mateusz Giza - www.giza.lap.pl

Regulamin FORUM.TERENOWO.PL I KOMENTOWANIA POD ARTYKUŁAMI:

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Niniejszy regulamin przedstawia warunki uczestnictwa w portalu TERENOWO.PL i FORUM.TERENOWO.PL.
2. Administracja zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie w dowolnym momencie.
3. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z Forum zgodnie z zasadami powszechnie uznanych norm moralnych, zasad netykiety i nie naruszając polskiego prawa. Administracja zapewnia, że będzie chroniła języka polskiego zgodnie z wymogami Ustawy o Języku Polskim.
4. Kwestie nie uregulowane niniejszym regulaminem nie podlegają dowolnej interpretacji i będą rozpatrywane indywidualnie przez administrację Forum.

II. celebrity news PUBLIKOWANIE TREŚCI
1. Zabrania się zamieszczania w komentarzach TERENOWO.PL i wpisach na FORUM.TERENOWO.PL i rozpowszechniania materiałów zawierających treści ogólnie przyjęte jako niewłaściwe, m.in. treści obraźliwych, oszczerczych, pornograficznych, nienawistnych, zawierających groźby, nawołujące do ksenofobii, rasizmu, antysemityzmu, konfliktów między narodami a w szczególności niezgodnych z polskim prawem. Zakazuje się przywłaszczania/łamania praw autorskich.
2. Użytkownik jest zobowiązany do ważenia swoich wypowiedzi, tak by nie obrażały uczuć oraz przekonań innych.
3. Użytkownik zobowiązuje się do nie umieszczania treści serwisów stanowiących konkurencję, obejmujących treści identyczne lub podobne dla właściwego serwisu. Treści takie zostaną usunięte, a użytkownik może zostać ostrzeżony.
4. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że w przypadku niedostsosowania się od niniejszego regulaminu osoby funkcyjne TERENOWO.PL mają prawo do usunięcia, zmiany lub zamknięcia każdego wątku i komentarza.

PAMIĘTAJ:
1. Wymagając szacunku na forum, okaż szacunek innym jego użytkownikom.
2. Staraj się nie pisać pod wpływem emocji, szczególnie tych negatywnych. Komentując, nie obrażaj innych,  nie rzucaj oszczerstw, nie używaj wulgarnych słów. Nie stwarzaj sytuacji konfliktowych.
3. Zanim zatwierdzisz swój post, przeczytaj go jeszcze raz, sprawdź błędy i zastanów się, czy Twoja wypowiedz zawiera przekaz, który wyraża twoje poglądy i z którym chcesz być identyfikowany przez czytelników.
4. Pamiętaj, że wbrew powszechnej opinii nie jesteś anonimową postacią w internecie!
5. Administracja nie odpowiada za wypowiedzi użytkowników forum.
6. Jeśli zauważyłeś przypadki łamania przepisów regulaminu, zgłoś to administracji serwisu.