Zmota Ramoklatka Wikpol 4x4

Cena: 12000 PLN
Kontakt Łukasz
Dodane 2016-12-18 22:14:05

Opis

wikpol4x4
Opis pojazdu
Uniwersalność i jednocześnie wyjątkowość tej konstrukcji polega na tym, że każdy projekt wykonujemy indywidualnie- w końcu dobra zmota jest składową wielu różnych elementów i podzespołów dobrany w sposób jak najbardziej optymalny do naszych potrzeb.
Klient sam decyduje jaki silnik mosty zawieszenie itp
Gotowa konstrukcja jest już przygotowana do montażu podzespołów -nie trzeba nic spawać wiercić czy ciąć.
Czas montażu po godzinach nie powinien przekroczyć 30 dni a do złożenia pojazdu nie potrzeba żadnych specjalistycznych narzędzi i zaawansowanych umiejętności.

Czas realizacji 21 dni.
Na każdą klatkę udzielamy gwarancji gdyż wykonujemy ją od podstaw do końca z wszystkimi mocowaniami uchwytami zastrzałami.

Cena 12.000 zł obejmuje 
Ramoklatka z wszystkimi mocowaniami ( mosty silnik skrzynia reduktor amortyzatory wyciągarka przód i tył chłodnica akumulator itp itd.)
czyli odbierasz konstrukcję na której są zamontowane na gotowo mosty silnik skrzynia reduktor wyciągarka amortyzatory chłodnica i to wszystko w cenie 12.000 zł 

Możliwość zastosowania silników V8 mostów na zwolnicach (EVO V)lub mniejszych zmociątek typu Suzuki Pajero Patrol itp (EVO IV)
Wykonujemy również auta na gotowo na naszych ramoklatkach 
W rzeczywistości Ramoklatka wygląda jeszcze lepiej zdjęcia robione bez retuszu bez ściemy bez zbędnych sesji fotograficznych.

W ofercie posiadamy 2 Ramoklatki EVO IV (niebieska) oraz EVO V (zielona)
EVO IV cena 12.000 zł 
EVO V cena 12.000 zł 
Wykonujemy INDYWIDUALNE PROJEKTY POD celebrity news ZAMÓWIENIE

 

Informacje dodatkowe

Rocznik 2016
Przebieg 100

Komentarze

comments powered by Disqus