Land Serwis

Toyota Hilux vs Volvo Truck – pojedynek na szosie

 

W sieci rekordy popularności biją filmy nagrane na rosyjskich drogach, które nierzadko budzą grozę większą niż horrory Johna Carpentera. Ale drogi w Tajlandii (podobnie jak kino azjatyckie) również mają się czym „pochwalić”. Jak myślicie, kto zwycięży w pojedynku obładowanej, ale nadal dość szybkiej Toyoty Hilux z potężnym zestawem ciężarowym Volvo? Ktoś tu komuś nadepnął na odcisk...

Poczytaj:

 • King of Wales 2015 - Polacy zadebiutowali w off-roadowej Lidze Mistrzów
  King of Wales 2015 - Polacy zadebiutowali w off-roadowej Lidze Mistrzów

  Przed tygodniem Rafał Wyrzykowski i Wiesław "Kocur" Wójcik jako pierwsi Polacy w historii stanęli na starcie zawodów King of Wales - jednej z czterech europejskich eliminacji słynnego King of Hammers. Ich świeżo zbudowany Eurofighter przed wyścigiem zdążył zaliczyć tylko dwie godziny testów, a prace nad nim trwały jeszcze przez całą noc poprzedzającą restrycyjne Badania Techniczne. "Choroby wieku dziecięcego" niestety nie pozwoliły mu więc osiągnąć mety, ale doświadczenie zdobyte u boku załóg należących do światowej ekstraklasy będzie na pewno procentowało w przyszłości.

 • Lamborghini LM002 – drapieżny kocur na sprzedaż
  Lamborghini LM002 – drapieżny kocur na sprzedaż

  Lamborghini Urus to jedna z najgorętszych „terenowych” premier, jaka będzie miała miejsce w trakcie tego roku. Zanim jednak do niej dojdzie (stylowy crossover włoskiego producenta ma zostać zaprezentowany 4 grudnia), powspominajmy przez chwilę jego przodka – niezwykłe Lamborghini LM002. Okazją ku temu jest oferta sprzedaży pieczołowicie odrestaurowanego „Diablo”, który jest dziełem amerykańskiego warsztatu Cats Exotics.

 • XIX Motopiknik Olsztyn - offroadowcy bez limitów
  XIX Motopiknik Olsztyn - offroadowcy bez limitów
  Tumany kurzu unoszące się nad lotniskiem na olsztyńskich Dajtkach w niedzielę 16. czerwca to dowód tego, że XIX edycja Motopikniku „No Limit” była nietypowa. Co roku organizatorzy starają się dołożyć do tej imprezy coś, czego w poprzednich edycjach nie było. Wszystko po to, by każdemu miłośnikowi motoryzacji móc powiedzieć przed imprezą „będzie pan zadowolony”. Pani również, bo w tym roku na Motopikniku stworzona została „strefa kobiet”. Wróćmy jednak do tumanów kurzu. To sprawka offroadowców!
 • Range Rover pick-up, czyli grzech Startecha
  Range Rover pick-up, czyli grzech Startecha

  Lubimy różne odjechane projekty terenówek, stąd naszą uwagę od razu przykuł nowy pomysł Startecha, który z szacownego Range Rovera uczynił... pick-upa. Niektórzy myśleli z początku, że to tylko żart, ale nie – samochód powstał naprawdę i zostanie w tym roku zaprezentowany na wystawie motoryzacyjnej w Szanghaju.

 • II edycja OFF-ROAD SHOW POLAND – zapraszamy 16-17 listopada 2013 do Warszawy
  II edycja OFF-ROAD SHOW POLAND – zapraszamy 16-17 listopada 2013 do Warszawy
  Na zakończenie off-roadowego sezonu, 16-17 listopada w Warszawie odbędzie się II edycja Targów Pojazdów 4x4 – OFF-ROAD SHOW POLAND. To niepowtarzalna okazja przyjrzenia się z bliska najciekawszym terenówkom w Polsce, porozmawiania z gwiazdami off-roadu, spotkania się ze znajomymi i dokonania pierwszych zakupów z myślą o sezonie 2014. Gorąco zapraszamy do odwiedzin, a kto nie będzie mógł stawić się na miejscu ciałem, ten niech targi zobaczy duchem – czytając naszą relację na żywo.
 • Nowy Peugeot 2008 - oczekiwana premiera
  Nowy Peugeot 2008 - oczekiwana premiera
  17 czerwca rozpoczynają się w salonach Peugeot w całej Polsce Dni Otwarte, których bohaterem będzie nowy Peugeot 2008. Crossover ten cieszy się wśród klientów dużą popularnością, o czym świadczy 585 tys. egzemplarzy sprzedanych na świecie oraz miejsce w europejskiej trójce najpopularniejszych modeli w tym segmencie.