Land Serwis

Toyota Hilux vs Volvo Truck – pojedynek na szosie

 

W sieci rekordy popularności biją filmy nagrane na rosyjskich drogach, które nierzadko budzą grozę większą niż horrory Johna Carpentera. Ale drogi w Tajlandii (podobnie jak kino azjatyckie) również mają się czym „pochwalić”. Jak myślicie, kto zwycięży w pojedynku obładowanej, ale nadal dość szybkiej Toyoty Hilux z potężnym zestawem ciężarowym Volvo? Ktoś tu komuś nadepnął na odcisk...

Poczytaj:

 • Paryż 2016. Potrójna premiera terenowych Peugeotów
  Paryż 2016. Potrójna premiera terenowych Peugeotów

  PEUGEOT przygotował trzy światowe premiery na rozpoczynający się w tym tygodniu salon w Paryżu. Obok nowych SUV-ów 3008 i 5008, publiczność będzie mogła zobaczyć dakarowy model PEUGEOT 3008 DKR.

 • 888-konny Brabus G65 „One of Ten” - diabelna moc
  888-konny Brabus G65 „One of Ten” - diabelna moc

  Brabus nie zna granic. Kilka lat temu nadworny tuner Mercedesa przygotował 800-konną wersję Klasy G, która okrzyknięta została „najmocniejszym SUV-em” na świecie. Specjaliści z Bottrop zamiast martwić się, że ktoś kiedyś pokona ich Widestara w tym opętańczym wyścigu, postanowili sami stworzyć sobie konkurencję – tak powstał Brabus 900 G65 „One of Ten”.

 • II edycja OFF-ROAD SHOW POLAND – zapraszamy 16-17 listopada 2013 do Warszawy
  II edycja OFF-ROAD SHOW POLAND – zapraszamy 16-17 listopada 2013 do Warszawy
  Na zakończenie off-roadowego sezonu, 16-17 listopada w Warszawie odbędzie się II edycja Targów Pojazdów 4x4 – OFF-ROAD SHOW POLAND. To niepowtarzalna okazja przyjrzenia się z bliska najciekawszym terenówkom w Polsce, porozmawiania z gwiazdami off-roadu, spotkania się ze znajomymi i dokonania pierwszych zakupów z myślą o sezonie 2014. Gorąco zapraszamy do odwiedzin, a kto nie będzie mógł stawić się na miejscu ciałem, ten niech targi zobaczy duchem – czytając naszą relację na żywo.
 • Elektryczny Oscar eO osiągnął metę Dakaru!
  Elektryczny Oscar eO osiągnął metę Dakaru!
  Ich pomysł wydawał się zupełnie nierealny. OK, można zbudować auto z napędem elektrycznym, nawet wyposażone w napęd na wszystkie koła. Można taki wehikuł zgłosić do startu w Dakarze, można nim nawet wystartować, ryzykując, że jazda skończy się już na pierwszym etapie... Jednak pokonanie prototypowym pojazdem elektrycznym prawie 9 tysięcy kilometrów w skrajnie niesprzyjających warunkach jest już wyzwaniem absolutnie wyjątkowym. Łotysze z Latvian Rally Raid Team, którzy zbudowali OSCara eO, przejdą do historii jako ci, którzy jako pierwsi dotarli do mety Dakaru "zielonym" samochodem.
 • Indyjska Mahindra – w off-roadowym tyglu
  Indyjska Mahindra – w off-roadowym tyglu
  Indyjska marka Mahindra w środowisku terenowym kojarzona jest często z produkowanym na licencji archaicznym Jeepem CJ. Nie wszyscy zaś wiedzą, że za tą nazwą kryje się jeden z najpotężniejszych hinduskich koncernów motoryzacyjnych, do którego należy m.in. koreański SsangYong, pakiet kontrolny Peugeot Motorcycles i 76 procent słynnego włoskiego studia projektowego Pininfarina. Jedną ze specjalności Mahindra & Mahindra są nadal auta terenowe.
 • Jeep Scrambler – pick-up na gorące dni
  Jeep Scrambler – pick-up na gorące dni

  Zapowiadany na przyszły rok Jeep (JT) Scrambler, czyli nowy pick-up nawiązujący wyglądem do Kaisera M715, ma być dostępny w sprzedaży z dachem typu softtop. W gorące dni właściciel auta będzie więc mógł go przekształcić w wyjątkowe cabrio z paką ładunkową.