Land Serwis

Toyota Hilux vs Volvo Truck – pojedynek na szosie

 

W sieci rekordy popularności biją filmy nagrane na rosyjskich drogach, które nierzadko budzą grozę większą niż horrory Johna Carpentera. Ale drogi w Tajlandii (podobnie jak kino azjatyckie) również mają się czym „pochwalić”. Jak myślicie, kto zwycięży w pojedynku obładowanej, ale nadal dość szybkiej Toyoty Hilux z potężnym zestawem ciężarowym Volvo? Ktoś tu komuś nadepnął na odcisk...

Poczytaj:

 • Nowe BMW X6 – jeszcze doskonalsze
  Nowe BMW X6 – jeszcze doskonalsze
  Lepsze jest wrogiem dobrego – z tego założenia wyszli projektanci BMW, pracując nad drugą generacją BMW X6, które znalazło już ćwierć miliona nabywców. Nowa X-szóstka zmieniła nieco wygląd w porównaniu do swej poprzedniczki, została udoskonalona i jeszcze lepiej wyposażona, ale rewolucje ją ominęły.
 • Kraków Nocą, czyli nocne youngtimerów rozmowy
  Kraków Nocą, czyli nocne youngtimerów rozmowy
  W motoryzacyjnym światku przeżywamy od kilku lat wzmożone zainteresowanie, zamiłowanie, a może i chęć pokazania się w samochodach, których świetność przypadała na dwie ostatnie dekady ubiegłego wieku. Youngtimery stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularne. Jedni z wielkim pietyzmem odnawiają je i dbają o najdrobniejszy szczegół, inni robią z nimi, co tylko im wyobraźnia podpowie.
 • Audi Q8 - w pogoni za BMW X6
  Audi Q8 - w pogoni za BMW X6

  Audi oficjalnie zapowiedziało, iż jego nowy SUV - Audi Q8 wejdzie do sprzedaży w 2019 roku. Jego głównymi konkurentami na rynku będą BMW X6, Mercedes-Benz MLC i Range Rover Sport.

 • Frankfurt 2015: Jeep Wrangler Rubicon SunRiser i Cherokee KrawLer - opcja ekstremalna
  Frankfurt 2015: Jeep Wrangler Rubicon SunRiser i Cherokee KrawLer - opcja ekstremalna

  Na wrześniowym salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie Jeep zaprezentował dwa samochody pokazowe wyposażone w ekskluzywne akcesoria firmy Mopar: Wrangler Rubicon SunRiser i Cherokee KrawLer.

 • W cieniu Kilimandżaro. NAC Rally Team walczy na trasie East African Safari Classic Rally 2015
  W cieniu Kilimandżaro. NAC Rally Team walczy na trasie East African Safari Classic Rally 2015

  Paweł Molgo i Piotr Domownik pokonali już dwa inauguracyjne etapy rajdu East African Safari Classic Rally, spotykając na swej drodze między innymi ośnieżone Kilimandżaro. Ich zachwyt rajdem rośnie wprost proporcjonalnie do długości trwania rywalizacji. Zdaniem załogi NAC Rally Team to najtrudniejsze zawody, w jakich kiedykolwiek brała udział!

 • Nowa ŠKODA KODIAQ – ahoj przygodo!
  Nowa ŠKODA KODIAQ – ahoj przygodo!

  ŠKODA KODIAQ jest pierwszym dużym SUV-em czeskiego producenta samochodów. Samochód pojawi się w sprzedaży na początku 2017, dając początek ofensywy SUV-ów ŠKODY.